неділя, 12 червня 2016 р.

Навчальна програма "Про. Навички"

Ви відчуваєте потребу змінювати шкільне середовище? Ви стомились від паперової роботи і стандартних уроків за планом? Тоді не гайте часу і реєструйтесь на навчальну програму “Про.Навички” від Центру інноваційної освіти “Про.Світ”, яка восени 2016 року буде проходити у КІРОВОГРАДІ! Вже зараз можна зареєструватися. Поспішайте, кількість учасників обмежена.Програма «Про.Навички» – це унікальна можливість для Вас втілити свою ідею та стати частиною спільноти вчителів-інноваторів. Тут Ви відчуєте себе дизайнером навчального простору для своїх учнів, творцем нових сенсів для дітей, колег та школи в цілому.
Ми вже провели три програми для вчителів у Львові та одну програму в Одесі, отримали схвальні відгуки та відкриваємо реєстрацію на осінню програму 2016 року, яка вібуватиметься у 6 містах України – Львові, Одесі, Вінниці, Житомирі, Кіровограді і Слов’янську, – що робить навчання ще доступнішим для вчителів з різних куточків України!
Старт програми – осінь (кін.вересня – жовтень) 2016 року, формат – модульний, тобто навчання відбуватиметься три дні на місяць протягом трьох місяців.

Навчальні модулі

Модуль 1

– Освіта в Україні (стан та перспективи)
– Освіта в глобалізованому світі
– Роль вчителя в глобалізованому світі
– Навчати через знання, навички, цінності
– Змішане навчання – альтернативний методи організації взаємодії у класі
– Впровадження системи уроків по-новому як проект. Вступ до управління проектами
– Очікувані результати проекту та постановка цілей
– Методи оцінки результатів

Модуль 2

– Планування проекту: етапи
– Робота у команді
– Базове бюджетування
– Управління зацікавленими сторонами
– Як розповісти про свій проект зацікавленим сторонам– сторітелінг
-Емоційна компетентність вчителя

Модуль 3

– Погляд на освіту через системне мислення
– Розуміння дитини: теорія множинного інтелекту, стилі навчання
– Презентації результатів проектів учасників та зворотній зв’язок від експертів
– Аналіз досвіду у “Про.Навичках”
– Масштабування проекту та планування наступних кроків
– Відповідальне вчительство

Деталі програми

 модульний формат – навчання відбувається 3 дні на місяць, протягом 3-ох місяців (жовтень-грудень). Дати будуть оголошені згодом.
– програма відбувається у 6 містах – Львові, Одесі, Кіровограді, Слов’янську, Житомирі та Вінниці.
– більш ефективним навчальний досвід буде, якщо участь братимуть команди зі шкіл (3-5 осіб).
– 60 годин аудиторного навчання з експертами, стільки ж на самостійне опрацювання матеріалів.
– команда “Про.Світ” залучає партнерів та доброчинців, тому більшість учасників вчаться безкоштовно. Ви можете претендувати на стипендію у разі, якщо успішно пройдете відбір. Проте, якщо бажаєте самостійно оплатити навчання, вартість становить 5 000 грн. Ця сума включає організаційні витрати, винагороду за роботу команди організаторів та за роботу експертів та наставників.

Основні принципи програми

1.Самозарадність – кожен учасник несе відповідальність за свій навчальний досвід на програмі, очікуватиметься висока старанність учасників для самостійної роботи над проектом.
2.“Peer-to-peer learning” – на початку навчання всі учасники поділяться по парах і впродовдж 3-ох місяців тісно спілкуватимуться, ділитимуться досвідом, обмінюватимуться матеріалами, рефлексуватимуть і просто весело проводитимуть час зі своїм колегою-напарником.
3.Система наставництва – кожен учасник (-ця) “Про.Навичок” матиме свого наставника, який(-а) супродовджуватиме його (її) у проектній роботі.

Умови відбору

– перевага при відборі на програму буде надаватись командам зі шкіл. Проте, якщо Ви індивідуально бажаєте взяти участь – також реєструйтесь;
– всі учасники або команди, які реєструються на програму повинні мати ідею свого проекту у школі, який спрямований на зміну формату взаэмодії вчителя та учня через впровадження нових методик (напр. змішаного навчання). Після заповнення аплікаційної форми на програму Ви отримаєте перелік питань стосовно Вашого проекту;
– важливою умовою участі є присутність на всіх навчальних днях програми;
– важливим критерієм відбору є Ваш рівень комп’ютерної грамотності, тому Вам буде запропоновано пройти тест (очікуємо, що учасники програми вільно володітимуть сервісами Google – Gmail, Drive, Docs, Sheets, Folders etc.)
Ми шукаємо вчителів, які прагнуть змінити формат взаємодії учня і вчителя на уроці; тих, хто вірить в унікальність кожної дитини; тих, які мріють створити середовище, яке всесторонньо розвиватиме учнів.
Реєстрація на програму триває до 09.09.2016. Аплікаційна форма є однією на всі міста, лише в аплікацйній вкажіть місто, в якому бажаєте навчатись. Всіх, хто заповнив аплікаційну, будуть контактувати регіональні координатори програми “Про.Навички” з липня 2016 для проходження етапів відбору. Попередньо Ви отримаєте підтвердження, що ми отримали Вашу заявку.

Зареєструватись

Немає коментарів:

Дописати коментар